انتخاب رئیس و هیئت رئیسه دوره هشتم اتاق ایران

138 بازدید

 

 

 

صبح یکشنبه 24 خرداد ماه، جلسه هیئت نمایندگان اتاق ایران برای انتخاب اعضای هیئت رئیسه برگزار شد. 


«محسن جلال‌پور» و «محسن مهر علیزاده» به عنوان 2 کاندیدای ریاست اتاق ایران، برنامه‌های خود را اعلام کردند. هرچند مهرعلیزاده پس از بیان اظهارات خود از ادامه حضور در انتخابات انصراف داد و بدین ترتیب محسن جلال‌پور با اکثریت آرا به عنوان رئیس اتاق ایران برگزیده شد.

شایان ذکر است؛ کل اعضای حاضر در جلسه 424 نفر بودند که از این بین 354 رأی به محسن جلال پور تعلق گرفت، 10 رأی سفید و 59 رأی باطل اعلام شد.

در ادامه «یحیی آل اسحاق»، «غلامحسین شافعی»، «پدرام سلطانی»، «محسن چمن آرا»، «مسعود گل شیرازی»، «محمدرضا انصاری»، «مسعود خوانساری»، «علی معلم»، «رحیم بنا مولایی»، «محمد بحرینیان»، «یونس ژائله سعدآباد»، و «محمدرضا قمی»، کاندیدای نایب رئیسی اتاق ایران شدند. 

پس از اینکه هرکدام از آنها در مدت زمانی مشخص، برنامه ها و دیدگاه های خود را عنوان کردند، «پدرام سلطانی» با 287 رأی به عنوان نایب رئیس اول، «مسعود خوانساری» با 255 رأی به عنوان نایب رئیس دوم، «محمدرضا انصاری» با 210 رأی به عنوان نایب رئیس سوم و «غلامحسین شافعی» با 147 رأی به عنوان نایب رئیس چهارم انتخاب شدند.

پس از این، نوبت به پست خزانه دار اتاق ایران رسید که «ابوالفتح ابراهیمی»، «حسین پیرمؤذن»، «جمال رزاقی جهرمی» و «سیدحسین معروف برای پست خزانه دار اتاق ایران نامزد شدند که پس از رأی گیری «حسین پیرمؤذن» موفق شد با 210 رأی، خزانه دار اتاق ایران شود. 

در این بین «جمال رزاقی جهرمی» 104 رأی، «حسین معروف» 59 رأی و «ابوالفتح ابراهیمی» هم 23 رأی را به خود اختصاص دادند.

انتخاب منشی، آخرین مرحله از تعیین اعضای هیئت رئیسه بود که «کیوان کاشفی» و «عدنان موسی پور» برای کسب این کرسی، نامزد شدند؛ به دنبال آن «کاشفی» با کسب 302 رأی توانست به عنوان منشی دوره هشتم هیئت رئیسه اتاق ایران انتخاب شود. 

گفتنی است «عدنان موسی پور»، 90 رأی را به خود اختصاص داد.

 


برچسب ها : اخبار نساجی فرش اخبار نساجی فرش ماشینی

(family) 1397/08/07

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه