استفاده از رنگ کرم در دکوراسیون چه تاثیراتی دارد؟ - فرش تاپ | تولید کننده فرش های ماشینی 1000 و 700 شانه

استفاده از رنگ کرم در دکوراسیون چه تاثیراتی دارد؟

استفاده از رنگ کرم در دکوراسیون چه تاثیراتی دارد؟

شاید بهترین توصیف از رنگ کرم، حس خوشایند و آرامش بخش بودن آن است. این رنگ به آسانی با سایر رنگ ها تطبیق پیدا می کند. به عنوان مثال رنگ های خنثی در صورت ست شدن با رنگ کرم ترکیبی باشکوه و زیبا را رقم خواهند زد. به دلیل ایجاد رنگ کردم از ترکیب رنگ های سفید و زرد، معمولا این رنگ با هر دو دسته از رنگ های سرد و گرم ترکیب می شود.

رنگ سفید؛ عامل یکنواختی

تقریبا بیشتر خانه های ما با رنگ سفید عجین شده است. در واقع ما با رنگ سفید حس دلبازی خاصی داریم و به آن عادت کرده ایم. غافل از آنکه این رنگ اصلی ترین عامل در یکنواختی و کسالت آور شدن محیط منزل است. حال اگر به دنبال جایگزینی برای این رنگ هستید، پیشنهاد ما رنگ کرم است. اگر وابستگی شدیدی به رنگ سفید دارید، رنگ کرم شما را قانع خواهد کرد. این رنگ مانند رنگ سفید درخشنده نیست و مقداری چرک تاب است. رنگ کرم با تمام رنگ ها به جز زرد هارمونی زیبا و موزونی ایجاد می کند و استفاده از آن توصیه می شود.

 جایگاه رنگ کرم در هنر و تاریخ

رنگ کرم در هنر به عنوان رنگ پایه برای رنگ پوست استفاده می شود. از طرفی این رنگ انسان را به حس و حال تاریخ منتقل می کند. از صفاتی دیگری که می توان به این رنگ اطلاق کرد، رنگی با شکوه، خاص، پیچیده و همیشه به روز است.

استفاده از فرش کرم در خانه های امروزی

با توجه به تمام موارد فوق فرش های کرم رنگ یکی از گزینه های مناسب برای خانه های مجلل و امروزی است. همچنین این فرش ها به دلیل انتقال احسان آرامش، فضای آرام و خلوت انتخابی ایده آل برای اتاق خواب نیز محسوب می شوند. در واقع گزینه ای مناسب برای زندگی ای راحت و آسوده هستند.

خود نمایی فرش کرم در انواع دکوراسیون ها

اغراق نکرده ایم اگر به این موضوع اشاره کنیم که رنگ کرم با هر دکوراسیونی خودنمایی می کنند و فضای زیبا را به نمایش خواهند گذاشت. با انتخاب طرح های متنوع فرش های کرم رنگ فضایی فوق العاده زیبا، تمیز و آرام به خانه ببخشید. برای اینکار کافیست وسایلی مانند مبلمان خاکستری و طوسی خنثی در کنار این فرش قرار دهید، بعد از آن توجه شما به فضایی کاملا شیک و راحت جلب خواهد شد.
 

رنگ کرم در دکوراسیون


فرش های کرم با مبلمان و پرده های گل دار

ترکیب فرش کرم با مبلمان و پرده های گل دار نتیجه ای جز ایجاد فضایی کاملا شاد و دوست داشتنی را در پی نخواهد داشت. همچنین دو فرش کرم رنگ با دکوراسیون تمام سفید و شیری فضایی زیبا ایجاد خواهد کرد. این هارمونی ایجاد شده موجب خواهد فضایی مینیمال به وجود آید.  گفتنی است فرش های کرم خرید مبلمان و وسایل را نیز راحت می کند. تنها کافیست وسایل توناز سفید را با آن ها ست کنید.

رنگ کرم در عمومی ترین مکان منزل

اتاق پذیرایی عمومی ترین مکان در هر منزلی است. بنابراین باید این مکان از نظر رنگ بندی به شکل قابل توجهی طراحی شود تا میهمان احساس مکان گرم و جذابی داشته باشد. در صورتی که اتاق پذیرایی شما کرم رنگ باشد، پارچه مبلمان را نیز به رنگ کرم انتخاب کنید. البته استفاده از کوسن های بنفش در روی آن فراموش نشود. فضای پذیرایی را با فرش کرم بپوشانید و پرده ها را با دو رنگ تلفیقی بنفش و سبز در طرح‌های مختلف (چهارخانه، راه‌راه و...) انتخاب کنید.

رنگ کرم در اتاق خواب

اتاق خواب مثل پذیرایی مهم ترین مکانی است که باید به نحوه پوشش و رنگ بندی آن دقت کرد. رنگ کرم در کنار رنگ های آبی، شکلاتی و نسکافه ای زیبایی خاصی به اتاق خواب خواهد بخشید. برای مثال در صورتی که دیوار های اتاق خواب شما کرم رنگ است، ملحفه و روتختی تخت را ترکیب رنگ آبی و سفید راه راه انتخاب کنید. همچنین بالشت های کرم رنگ برای تخت تهیه کنید. همچنین برای رنگ پرده ترکیبی از رنگ نسکافه ای و کرم مناسب خواهد بود.
 

رنگ کرم در دکوراسیون


سخن پایانی

در صورتی که سوالی برای شما مطرح شده، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

منتظر شنیدن نقد ها و نظرات شما هستیم...