جایگاه فرش کلاسیک در دکوراسیون مدرن - فرش تاپ | تولید کننده فرش های ماشینی 1000 و 700 شانه

جایگاه فرش کلاسیک در دکوراسیون مدرن

جایگاه فرش کلاسیک در دکوراسیون مدرن

معمولا استفاده از فرش محیط خانه را گرم تر و صمیمی تر می کند. اکثر ما ایرانی ها علاقه زیادی به این محصول داریم و در طراحی فضای داخلی منازل از آن استفاده می کنیم.  در صورتی که علاقه مند به دکوراسیون مدرن باشید، احتمالا علاقه چندان زیادی به استفاده از فرش های کلاسیک نخواهید داشت. امروز قصد داریم در این زمینه صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

هماهنگی فرش های کلاسیک با دکوراسیون مدرن چه میزان است؟

تصور شما در این زمینه عدم هماهنگی فرش های کلاسیک با دکوراسیون مدرن است. اما این باور اشتباه است. در واقع با استفاده از ایده ها و ترفند های خاص، قادر خواهید بود دکوراسیون کلاسیک را به نوعی با دکوراسیون مدرن تلفیق کنید. در صورتی که شما شامل آن دسته از افرادی هستید که با آغوشی باز به استقبال سبک‌ های متفاوت می روید، این موضوع برایتان جذاب خواهد بود. در صورتی که از سبک های تازه و متفاوتی پیروی کنید، منزلی کاملا تازه، به دور از الزمات و باید ها و نباید های مرسوم خواهید داشت. همیشه به این موضوع توجه داشته باشید که ابتکار و طراحی خوب نتیجه ای جز خانه ای چشم نواز و به دور از اصول تعریف شده نخواهد داشت. بنابراین برای طراحی خانه ای مدرن ابتکار عمل و خلاقیت داشته باشید.

فرش های کلاسیک ایرانی در دکوراسیون مدرن

اکثر افرادی که خانه هایی با دکوراسیون مدرن دارند، تصور می کنند باید برای همیشه دور فرش های اصیل ایرانی را خط بکشند، اما این موضوع به هیچ وجه این جور نیست. کافیست با مقداری خلاقیت دکوراسیون مدرن خود را با زیباترین فرش های کلاسیک تزیین کنید. خوشبختانه انواع فرش های ایرانی در طرح و جنس های مختلف با هر دکوراسیونی هماهنگ است. همین موضوع باعث شده شما گزینه های زیادی برای تزیین انواع بخش های منزل داشته باشید. یک انتخاب درست موجب خواهد شد تا هیچ گونه مشکلی در ساختار دکوراسیون منزل شما به وجود نیاید.

دکوراسیون مدرن

فرش ایرانی مناسب اتاق نشیمن

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم به دلیل علاقه زیادی که ما ایرانی ها به فرش داریم، می توان گفت وجود فرش برای اتاق نشیمن هر منزل ضروری است. در واقع اتاق نشیمن یکی از بخش های پر تردد است. انتخاب فرشی مناسب موجب خواهد شد گرمای دو چندانی به دور همی ها و گفتگوها اضافه شود. انتخاب یک فرش کلاسیک که با دکوراسیون مدرن هماهنگی دارد برای شما گزینه مناسبی خواهد بود. رنگ این فرش کلاسیک می تواند هم خانواده با رنگ اصلی اتاق نشیمن و یا مکمل این رنگ انتخاب شود. توجه داشته باشید که برای این فضا فرشی با ابعاد مناسب تهیه کنید، به طوری که بخش هایی از موکت یا کفپوش خانه مشخص باشد. همچنین چیدمان مبل ها به گونه ای باشد که پایه آن ها بر روی فرش قرار نگیرد. بنابراین بهتر است مبلمان بر حاشیه کفپوش یا فرش قرار داده شود.

فرش کلاسیک در فضای مدرن آشپزخانه

در صورتی که منزل شما دارای یک آشپزخانه مدرن است، پیشنهاد ما به شما انتخاب یک فرش اصیل ایرانی بدون معطلی است. امروزه وجود فرش های ایرانی در فضای مدرن آشپزخانه موجب ایجاد فضایی دل انگیز خواهد شد. بدون شک این فضا سازی نتیجه یک تلفیق چشم نواز است.

دکوراسیون مدرن

قالیچه ایرانی؛ گزینه ای مناسب برای راهرو ها

برای فضا سازی بیشتر در راه رو ها شما امکان استفاده از گلیم و قالیچه های ایرانی را خواهید داشت. به این نکته توجه کنید که دکوراسیون داخلی منزل شما هر گونه ای که باشد، شما امکان تزیین راهرو های مدرن با فرش های ایرانی را خواهید داشت. ترکیب این موارد با یک دیگر بسیار جالب توجه خواهد بود، چرا که مهمان حسی نوستالژیک در دل طراحی ای مدرن خواهد داشت.

سخن پایانی

در صورتی که تجربه ای در استفاده از فرش های کلاسیک در دکوراسیون مدرن دارید، در قسمت نظرات کاربران مطرح کنید. همچنین جهت مشاهده طرح ها به صفحه محصولات مراجعه کنید و جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

منتظر شنیدن نقد ها و نظرات شما هستیم...