10 ایده برای سرحال از خواب بیدار شدن(بخش دوم) - فرش تاپ | تولید کننده فرش های ماشینی 1000 و 700 شانه

10 ایده برای سرحال از خواب بیدار شدن(بخش دوم)

10 ایده برای سرحال از خواب بیدار شدن

در قسمت قبل به 5 ایده برای سرحال از خواب بیدار شدن اشاره کردیم. امروز در قسمت دوم این مطلب قصد داریم به بررسی 5 ایده دیگر بپردازیم. با ما همراه باشید.

راه کارهای ساده برای چیدمان متفاوت اتاق خواب

احتمالا در نگاه اول تیتر فوق شما را متعجب کرده است. اینکه با راهکارهای بسیار ساده یک چیدمان متفاوت برای اتاق خواب داشته باشیم، موضوع بسیار مهمی است. در واقع چیدمان متفاوت موجب خواهد شد شما روز خود را با انرژی مضاعف و دو چندان آغاز کنید. رنگ ها به خوبی می توانند همه ما انسان ها را تحث تاثیر قرار دهند و وادار به انجام کاری کنند.  این موضوع مهم بر هیچکس پوشیده نیست. بنابراین سعی کنید رنگ ها را به صورت هوشمندانه انتخاب کنید و از طریق این موضوع جریان متفاوتی در دکوراسیونتان ایجاد کنید. در نهایت آماده یک روز جدید شوید. برای آماده شدن یک روز جدید تنها لازم است از آن‌ ها به طرز صحیح و در جای مناسب استفاده کنید.

مطلب قبلی: با دنیای رنگ ها و رنگرزی آن ها بیشتر آشنا شوید

هدایت با رنگ زرد

رنگ زرد به عنوان انرژی بخش و محرکی برای مغز استفاده می شود. این رنگ با توانایی بالا شما را از رخوت و سستی دور خواهد کرد. شما با استفاده از این رنگ در دکوراسیون اتاق خواب خود، هر روز صبح شروعی تازه خواهید داشت، درست مانند اینکه بعد از بیدار شدن یک فنجان قهوه گرم بنوشید. دقت کنید که باید به طور صحیح رنگی مناسب رنگ زرد انتخاب کنید تا با همنشینی آن ها رنگ زرد، اثربخشی خود را تکمیل کند.
 

خرید فرش


رنگ زرد در دکوراسیون به دلیل اینکه با شادی کنترل شده ای همراه است، ناخوآگاه شما را هنگام بیدار شدن به سمت دنیایی پر انرژی سوق می دهد. این رنگ در کنار رنگ های سفید، آبی و … بهترین ترکیب را خواهد ساخت و این ترکیب موجب خواهد شد رنگ زرد خود را برجسته تر نشان دهد.

مطلب قبلی: رازهای دکوراسیون طوسی از گذشته تا امروز

وقت استراحت تمام شده است!

رنگ هایی که تناژ کرم، ماسه ای، بژ و ... را دارا هستند، هنگام بیدار شدن آرامش عجیبی به شما منتقل خواهند کرد. این رنگ ها به دلیل اینکه ترکیبی از گرما و صمیمیت را به همراه سادگی و آرامش به همراه دارند، قطعا موجب خواهند شد روز خوبی برایتان رقم بخورد.

این رنگ ها به دلیل اینکه با تُن ملایمی همراه هستند، موجب خواهند شد شما هنگام برخاستن از تخت خواب به اندازه کافی احساس امنیت و آسودگی داشته باشید. همچنین شما با نگاه به این رنگ ها آرامش یک روز آفتابی را حس خواهید کرد. البته باید دقت داشته باشید که این دکوراسیون فقط با رنگ سفید تکمیل می شود.(نه رنگ های دیگر)

ترکیب سایر رنگ ها با رنگ کرم در اتاق خواب موجب خواهد شد این رنگ بی مصرف و کسل کننده شود. بنابراین برای جلوگیری از خستگی و کدر بودن می توانید چند عنصر رنگی یا چند عنصر طبیعی در فضا به کار ببرید.

مطلب قبلی: قوانین خرید فرش برای خانه

قهوه ای مایل به قرمز به عنوان رنگ دکوراسیون؛ نظر شما چیست؟

انتخاب رنگ قهوه ای خیلی مناسب اتاق خواب نیست. اما کمی تُن قرمز اضافه کنید. نتیجه فوق العاده خواهد بود. مشاهده خواهید کرد که رنگی جدید برای فضای اتاق خواب پیدا کرده اید.

رنگ قهوه ای به عنوان رنگ دکوراسیون سنگینی به خصوصی دارد، که البته این موضوع با تندی و هیجان رنگ قرمز، قابل کنترل است. شما با استفاده از تناژ قوه ای در کنار عناصر کرم رنگ محیط اتاق خود را به مکانی دنج و امن تبدیل خواهید کرد.
 

خرید فرش


قهوه ای مایل به قرمز یک واقعیت غیر منتظره است که شما را ترغیب می کند تا از جای خود بلند شوید و تجربه‌های تازه داشته باشید. این رنگ به دلیل بیانی روشن، شما را از رخوت باز خواهد داشت و دور خواهد کرد. این رنگ با ترکیب رنگ سفید یک جنبش حرکتی ایجاد خواهد کرد.

مطلب قبلی: آشنایی با سبک دکوراسیون نئوکلاسیک

رنگ سبز در دکوراسیون چه تاثیری دارد؟

موضوعی که در استفاده از رنگ سبز در دکوراسوین اهمیت دارد، تاثیر گذاری این رنگ در ایجاد فضایی آرام برای استراحت کردن و بیدار شدن است.

رنگ سبز قابلیت ویژه ای در تعریف احساسات و انرژی محیط دارد. اگر این رنگ را در کنار رنگ های ملایم و سردی قرار دهیم، احساسات شما تا حد زیادی آرام خواهد گرفت.

اگر این رنک را با تناژی غوی تر و در کنار رنگ‌ های شاد به کار ببرید، تداعی کننده حرکت و زنده بودن خواهد بود. به همین دلیل است که استفاده از رنگ سبز در اتاق خواب بسیار مرسوم است.
 

خرید فرش


رنگ سبز در کنار سفید شما را به آرامی آرامی به دنیای بیداری وارد می کند. علاوه بر آن رنگ مشکی و طلایی با خاصیت عجیبی که دارند شما را از خواب اضافه در این فضا منع می کنند.

مطلب قبلی: جایگاه فرش کلاسیک در دکوراسیون مدرن

آبی با عمق بیشتر

رنگ های روشن بیانی جسورانه دارند، اما در مقابل رنگ های تیره به همین اندازه قابل نفوذ هستند. رنگ های تیره شما را  به ژرفای عمیق خواب می برند. البته موقع بیداری تمرکز عمیقی روی نقاط روشن خواهید داشت. در صورتی که شما این رنگ را در کنار سفید، زرد و ... استفاده کنید، نور طبیعی یک جریان تازه را شروع می کنید. رنگ آبی در کنار آرامش بخش بودن، حس عرفانی به شما منتقل خواهد کرد. این حس به معنای زندگی تکامل و تعالی زندگی اشاره خواهد کرد.

مطلب قبلی: استفاده از رنگ کرم در دکوراسیون چه تاثیراتی دارد؟

سخن پایانی

در دو قسمت به یکی از مهم ترین موضوعات در زندگی روزمره اشاره کردیم. حال میخواهیم از شما بپرسیم که چه ایده هایی برای سرحال از خواب بیدار شدن دارید. از قسمت نظرات کاربران تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

مطلب قبلی: بررسی تخصصی کلکسیون بامبو

ارسال دیدگاه

منتظر شنیدن نقد ها و نظرات شما هستیم...