بررسی تخصصی کلکسیون بامبو - فرش تاپ | تولید کننده فرش های ماشینی 1000 و 700 شانه

بررسی تخصصی کلکسیون بامبو

بررسی تخصصی کلکسیون بامبو

محصولات بامبو شرکت فرش تاپ شامل فرش های 1000 شانه با تراکم 3600 است. رنگ زمینه این محصولات، کرم فیلی و ارتفاع نخ خاب آن ها 6 میلی متر است. مهم ترین تفاوت فرش بامبو با فرش های 1000 شانه عادی در جنس نخ، نوع الیاف و مواد اولیه است. استفاده از این مواد اولیه باعث شده است، فرش های بامبو بدون پرز و ضد حساسیت باشند. همچنین فرش های کلکسیون بامبو لطافت فوق العاده بالایی دارند و دارای نمره نخ ریزتری هستند، که این موضوع باعث شده فرش ریز نقش تر نشان داده شود. یکی از نکات جالب در رابطه کلکسیون بامبو این است که محصولات 6 متری آن را می توان در قالب کیف دستی بسته بندی کرد.

فرش بامبو

طرح و رنگ فرش بامبو

بیشتر طرح های کلکسیون بامبو نقشه های اصیل یعنی همان نقشه اصفهان می باشد. این در صورتی است که رنگ های به کار رفته در کلکسیون بامبو رنگ های مدرن است. فرش های بامبو رنگ های روشنی دارند و با دکوراسیون هایی با تم رنگ خنثی همخوانی دارند. اگر به فرش های ترک و رنگ های مدرن این محصولات علاقه دارید، بدون شک فرش های بامبو نیز برای شما انتخاب مناسبی خواهد بود.

الیاف استفاده شده در محصولات بامبو

الیاف طبیعی بامبو موجب لطیفی فرش و روشن تر شدن رنگ آن می شوند. از طرفی به دلیل اینکه از الیاف طبیعی در بافت این محصولات استفاده شده، این فرش ها بدون پرز و فاقد حساسیت هستند. پیشنهاد میکنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با الیاف بامبو به مقاله " چرا محصولات تولید شده با الیاف بامبو مرغوب است؟ " مراجعه کنید.

الیاف بامبو

طریقه شستشو فرش

تا آنجایی که ممکن است شستشوی فرش را به مراکز مربوطه واگذار نکنید. در صورتی که فرش شما با ماده ای کثیف گردید، سریعا آن را با شامپو فرش و ابر تمیز نمایید.

طریقه نگهداری فرش های بامبو

همانطور که اشاره کردیم، فرش های بامبو از ظرافت بالای برخوردار هستند. هنگام پهن کردن فرش، سعی کنید پایه های مبل روی آن قرار نگیرد. ظرافت فرش های بامبو به دلیل حالت زینتی آن ها است.

سخن پایانی

محصولات بامبو مشابه فرش های ترک هستند و از رنگ های مدرن در بافت آن ها استفاده شده است. در صورتی که سوالی برای شما مطرح شده، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. با ما تماس بگیرید.

 

ارسال دیدگاه

منتظر شنیدن نقد ها و نظرات شما هستیم...